Description
The cost of the class is only $25.00, which includes materials needed to make your own jar of Peach Jam.
At the end of the class, you will have a jar of your homemade Peach Jam to take with you to share will your family or friends.
The cost of the class is only $25.00, which includes materials needed to make your own jar of Peach Jam.
At the end of the class, you will have a jar of your homemade Peach Jam to take with you to share will your family or friends.
Reviews
There are no reviews yet.